Рослинництво

КОРЕНЕПЛОДИ

Коренеплоди — найурожайніші культури, містять багато мінеральних солей і вуглеводів, мають високу кормову цінність. Вирощують їх як технічні та кормові культури. Як просапні культури коренеплоди потребують старанного обробітку ґрунту, внесення органічних і мінеральних добрив. Вони є цінними попередниками для багатьох культур у сівозмінах.

До коренеплодів належать цукрові та кормові буряки, кормова морква, турнепс, цикорій, бруква.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.