Рослинництво

БУЛЬБОПЛОДИ

До бульбоплодів, які вирощують в Україні, належать картопля і топінамбур, або земляна груша, в бульбах яких міститься багато вуглеводів. За виходом сухих речовин з одиниці площі бульбоплоди переважають зернові культури у 2—3 рази. У світовому землеробстві і в нашій країні перше місце за площею і валовими зборами серед бульбоплодів посідає картопля. Топінамбур вирощують на менших площах.

У південних районах країн Середньої Азії і Закавказзя, а також на півдні Казахстану впроваджують у виробництво солодку картоплю, або батат (Іроmоеа batatus Lam.), з родини Березкових. Бульби батату містять 15— 18% крохмалю і 5—8% цукру. На великих площах батат вирощують в Китаї, Японії, Індії, Індонезії, а також в Африці, Південній Америці, США. У тропічних країнах з бульбоплодів поширені також маніок, ямс, таро та ін.

Значна робота в нашій країні проводиться щодо вдосконалення технології виробництва картоплі, розробляються та впроваджуються у виробництво нові зональні інтенсивні технології та прогресивні агротехнічні заходи, біотехнологічні процеси насінництва, які забезпечують вирощування 300—350 ц/га картоплі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.