Рослинництво

КОРМОВІ ТРАВИ

9.3. БАГАТОРІЧНІ ТРАВИ

9.3.2. БАГАТОРІЧНІ ЗЛАКОВІ ТРАВИ

Багаторічні злакові трави мають добре розвинену кореневу систему, яка розміщується переважно у верхньому шарі ґрунту (до 20—30 см). Вони набагато врожайніші порівняно з іншими травами. Однак у районах з малою кількістю опадів бобові (люцерна, буркун) урожайніші.

Уведення злакових трав до сумішок з бобовими відіграє важливу роль у поліпшенні структури ґрунту. Вони сприяють нагромадженню органічної речовини в ґрунті, поліпшують його фізичні властивості. Злакові трави мають високу кормову цінність і дають високі врожаї сіна та пасовищного корму. Крім того, вони менш вибагливі та добре ростуть, як уже зазначалося, там, де бобові розвиваються погано. Злакові трави засвоюють азот переважно з верхнього шару ґрунту, тому добре розвиваються в сумішках з бобовими. Слід зазначити, що зелений корм і сіно злакових трав у сумішках з бобовими кращі за якістю, ніж злакових.

Злакові трави добре реагують на внесення азотних і калійних добрив. Вони дають високі врожаї протягом п'яти-семи і більше років.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.