Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ ОКРЕМИХ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

СЕЛЕРА

Насіння селери замочують у воді при кімнатній температурі (20-25 °С) протягом 5-7 днів і висівають за 50-60 днів до садіння розсади у відкритий ґрунт. Норма посіву селери — 1,5-2 г насіння на 1 м2. Відстань між рослинами — 1—1,5 см, відстань між рядами — 6 см. Температура вирощування розсади1-15...+20 °С.

Рослини селери вирощують без пікіровки.

Якщо цибулю висівають насінням на розсаду, посів роблять за 50-60 днів до садіння у відкритий ґрунт. Насіння цибулі на 2-3 дні замочують у теплій воді, причому воду змінюють щодня. Норма посіву на 1 м2 — 25 г насіння. Відстань між рядами — 5-6 см. Умови вирощування розсади цибулі, підживлювання й загартування такі ж самі, як і для капусти. При правильному вирощуванні на 60-80 м2 відкритого ґрунту можна одержати 3 -5 тисяч рослин.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.