Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

КАПУСТА БІЛОКАЧАННА

Посадковий матеріал і насіння одержують вирощуванням маточників і вирощуванням насінників. На маточники йдуть здорові рослини, які збирають у момент повної спілості ра30м із коренем.

Качани мають бути цілими, здоровими, без шкідників, тугими. Зберігають їх у холодному сухому приміщенні. Перед закладанням на зберігання з качанів обрізають усе листя, крім 2-3. Після цього качан обсипають товченою крейдою й підвішують догори коренем. Це маточники, які зберігають при температурі приблизно 0 °С, але не нижче -1 °С. Наприкінці березня — на початку квітня з маточників видаляють качани, гниле коріння, поміщають їх у поліетиленовий мішок із торфом або перегноєм і кладуть в освітленому приміщенні при температурі +5...+7 °С.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.