Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

ПЕРЕЦЬ

Перець зазвичай вирощують розсадою. На насіння перець вирощують за тією ж технологією, що й для споживання. Для одержання розсади насіння перцю висівають за звичайною технологією. Коли встановиться підходяща погода, його пересаджують у відкритий ґрунт. Квітки перцю можуть запилюватися своїм пилком, пилок може переноситися вітром, тому, якщо перець вирощується на насіння, рослини краще і30лювати марлевими мішечками.

Плоди на насіння збирають через 30-40 днів після початку дозрівання. Зібрані плоди розрізають, акуратно вибирають насіння й висушують. Промивати його не потрібно.

Насіння перцю зберігає схожість від 1 до 3 років. Для забезпечення насінням власного городу досить 1-2 плодів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.