Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

РЕДЬКА

Насіння редьки легко одержати на своєму городі. Зимову редьку на насіння вирощують як дворічну культуру. У перший рік одержують маткові коренеплоди, а на другий рік — насіння, В умовах, теплого літа можна вирощувати насіння протягом одного сезону.

Редьку висівають на багатому ґрунті, у який перед перекопуванням уносять добрива. Якщо ґрунт кислий, його підживлюють вапном, У кожне гніздо висівають 3 насіннячка, глибина посіву — 1,5 см, розміри гнізда — 40x15 см. Коли з'являються сходи, їх проріджують, щоб на кожне гніздо залишилося по одній рослині. Якщо вирощуються маткові коренеплоди, їх збирають до настання заморозків, зберігають у холодному приміщенні у відкритих поліетиленових мішках, а навесні висаджують у відкритий ґрунт із розрахунку 1 коренеплід на квадрат 10x10 см. При саджанні потрібно стежити, щоб шийка залишалася відкритою.

Редька, вирощувана на насіння, дає високу надземну частину, тому насінники підв'язують до кілочків. Як тільки стручки пожовкнуть, їх збирають, насіння витягують зі стручків, просівають і зберігають. Насіння редьки зберігає схожість протягом 3-4 років. Для забезпечення насінням індивідуального городу досить 2-3 рослин.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.