Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

ГОРОХ

Це досить холодостійка культура, насіння гороху визріває в широкому діапа30ні кліматичних умов. Насіння гороху проростає при +4...+5 °С, сходи можуть переносити заморозки. Висівають насіння гороху навесні, ґрунт не удобрюють а30тними добривами, кислий ґрунт обов'язково вапнують.

Норма посіву гороху — 1 рослина на ділянку 30x10 см, глибина посіву — 4-6 см. Горох — трав'яниста рослина, тому для його підтримки ставлять опори. Насіння гороху дозріває за 60- 110 днів після посіву. Дозрілі стручки збирають, висушують у провітрюваному приміщенні, вибирають насіння. Горох зберігає схожість від 4 до 7 років. Для забезпечення насінням власного городу досить 3-5 рослин.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.