Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

КВАСОЛЯ

Овоч любить тепло, добре росте на нейтральному, легкому, супіщаному ґрунті. Якщо ґрунт кислий, необхідно додати вапна. Квасоля буває кущових сортів і в'юнких. Висівають її наприкінці, весни за схемою: 5—6 насінин на ділянку 40x50 см. Глибина посіву — 3 см. Квасолю в'юнких сортів вирощують на опорах заввишки 2 м.

Для одержання високоякісного насіння рослину потрібно регулярно просапувати, поливати, та підживлювати розчином коров'яку. Щоб приготувати розчин, на 200 я води беруть 80 л коров'яку й відро попелу.

Плоди квасолі на насіння збирають з висушують так само, як, і плоде гороху.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.