Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

КУКУРУДЗА

На насіння виростити кукурудзу простіше, ніж багато інших рослин. Кукурудза любить тепло, тому висівають її або в добре прогрітий до +10..+12 °С ґрунт, або за 30 днів, до посіву у відкритий ґрунт насіння висаджують у кімнатних умовах на розсаду. Крім тепла, кукурудза потребує великої кількості світла й доброго родючого ґрунту. Після посіву кукурудзу підживлюють двічі органічними добривами.

Так само, як і для інших городніх культур, для вирощування кукурудзи на насіння можна використовувати негібридні сорти, оскільки гібриди першого покоління не передають потомству сортових ознак.

Качани на насіння збирають, коли вони повністю дозріють і насіння пожовкне та затвердне. Качани лущать або обмолочують, кукурудзяні зерна підсушують. Вони можуть зберігатися до З років.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.