Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

КРЕС-САЛАТ

Для одержання насіння крес-салату досить 20-30 рослин. Висівають його на насіння рано навесні рядами, відстань між рослинами 8-10 см, між рядами 45 см. Норма посіву — 1,5-2 г насіння на 1 м2, глибина посіву — 0,5-1 см. Сходи з'являються на 2- 3-й день, після чого рослини проріджують. Стебло та квіти з'являються за 50-60 днів після посіву. Залишені на насіння рослини просапують, поливають, ґрунт періодично розпушують. Через 35- 50 днів після цвітіння насінники стануть бурими, насіння — ясно-коричневим. У цей час насінники зрізують, підсушують у провітрюваному приміщенні протягом 5-7 днів, після чого вибирають насіння.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.