Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

КОРІАНДР (КІНЗА)

Насіння цієї популярної ароматної рослини легко одержати на своєму городі, залишаючи на насіння 10-15 рослин. Насіння коріандру проростає при температурі +8...+10 °С, добре переносить посуху, потребує великої кількості світла. Спочатку, після садіння й у період плодоносіння рослина вимагає поливання. Коріандр погано росте на важких суглинних ґрунтах.

Для одержання високоякісного насіння коріандр висівають напровесні при температурі ґрунту +6...+8 °С рядами. Відстань між рослинами — 5-8 см, між рядами — 30 см. Насіння висівають на глибину 2-3 см із розрахунку 1-1,5 г насіння на 1 м2. За 2-3 тижні з'являться сходи.

Коріандр не потребує особливого догляду, крім прополювання, розпушування ґрунту й періодичного поливання. Якщо ґрунт малородючий, під час цвітіння коріандр підживлюють.

Період цвітіння триває 30-40 днів, Насіння визріває приблизно через місяць після цвітіння. Коли плоди стануть бурими, їх збирають, підсушують, витягують насіння й зберігають протягом 2-3 років.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.