Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

ГОРОДНІЙ ІНВЕНТАР

Готуй сани влітку, а городній інвентар слід готувати вже в січні, Наприкінці лютого — на початку березня починається обробіток ґрунту, і городній інвентар до цього часу має бути укомплектований.

Найбільш використовувані на ділянках знаряддя праці такі: кілька видів лопат (штикова лопата, звичайна для перекопування легкого ґрунту й лопата для перекопування важкого ґрунту); вила двох видів (широкозубові та 4-зубові загострені); кілька видів сапок і мотик (мотика серцеподібна з зубцями й мотика з зубцями); граблі (дерев'яні та металеві); розпушувач «кішка»; ручні кігтики; ручний совок-розпушувач; ручний культиватор; кілочки; садова мотузка; поливальниця; ручні ноші; тачка; складаний метр, маркери.

Штикова й звичайна лопати виконують найгрубішу роботу на ділянці й тому мають бути добре відточеними, міцними, без зазублин на ручках.

Основні розпушувачі ґрунту — мотика, сапка — мають бути добре заточені, легкі, з міцними ручками. Сапки, на відміну від мотик, необхідні для дрібнішого розпушення ґрунту і мають бути гострими, тому що при вегетації використовуються для догляду за низькорослими молодими рослинами.

Граблями та вилами також ледь розпушують ґрунт, вирівнюють його, закопують дрібне насіння, очищають ділянку від рослинного сміття.

Маркерами, виготовленими з тригранних брусків, позначаються дрібні борозенки й лунки, до кілочків підв'язуються молоді рослини.

Для поливу розсади використовуються поливальниця й шланг із дрібною решіткою. Ефективними є дощувальні установки для деяких овочевих культур.

Після закінчення городніх робіт увесь інвентар складають у спеціально відведеному для нього місці.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.