Сад і город (енциклопедія)

ШКІДНИКИ І ХВОРОБИ РОСЛИН.

ФІЗИЧНИЙ СПОСІБ

Фізичний спосіб боротьби зі шкідниками — це механічне знищення шкідливих комах і запобігання зараженню городніх рослин. Лихо наших городів — колорадський жук — найбільш стійкий до різних способів боротьби з ним, тому важливо регулярно оглядати картоплю, збираючи личинки, гусінь, яйцекладки колорадського жука й дорослі особини. Зібраних шкідників заливають або концентрованим розчином кухонної солі, або гасом.

Городні блішки добре ловляться на тканину або листи фанери, змазані клеєм. Для дорослих метеликів роблять освітлені пастки з марлі чи тканини. Насіння й ґрунт перед садінням добре знезаражувати дією високої температури. Для деяких культур (бобові) використовують низькі температури, проморожуючи зерно перед підготовкою до посіву.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.