Сад і город (енциклопедія)

ШКІДНИКИ І ХВОРОБИ

НАЙПОШИРЕНІШИХ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

СЕЛЕРА

Септоріоз селери. Це грибкове захворювання, що проявляється так само, як і септоріоз помідорів. У вологу теплу погоду на листочках з'являються сіро-білі плями з чорними цяточками. Листочки засихають і відмирають. Для боротьби з цим захворюванням потрібно протруювати насіння перед посівом. Якщо селера була уражена септоріо30м, її не можна повертати на колишнє місце протягом 3-4 років.

Парші селери. Захворювання небезпечне для рослин холодного вологого літа. Уражає корінь, на якому з'являються коричневі плями. При подальшому поширенні хвороби шкірочка на корені розтріскується й відлущується. Щоб уникнути цієї хвороби, не можна висаджувати селеру на тому самому місці.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.