Сад і город (енциклопедія)

ШКІДНИКИ І ХВОРОБИ

НАЙПОШИРЕНІШИХ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

КВАСОЛЯ

Бактеріоз квасолі. Розвивається у вологу теплу погоду, уражає листя й стручки. На захворілих листочках з'являються світлі плями, вони засихають і опадають. Для боротьби з бактеріо30м необхідно використовувати здоровий насінний матеріал, протруювати насіння перед посівом, обробляти рослини препаратами, що містять мідь.

Антракноз квасолі. Хвороба найчастіше уражає квасолю, посаджену занадто густо, на ділянці, де немає достатньої циркуляції повітря. Проявляється в зміні забарвлення листя: жилки та нижній бік стають коричневими. На бобах і стеблах з'являються бурі вдавлені плями. Для боротьби з захворюванням потрібно дотримуватися правил агротехніки, регулярно проріджувати сходи, обприскувати рослини фунгіцидами. Насіння перед посівом слід протруювати.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.