Сад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

ПІДЖИВЛЮВАННЯ

Коли картопля вижене бадилля на 10-12 см, проводять підживлювання а30тними добривами. Найкраще сечовиною з розрахунку 1-1,5 кг на сотку. Наступного разу перед підгортанням рослин уносять хлористий калій із розрахунку 2-4 кг на сотку, сульфат калію з розрахунку 2-4 кг на сотку або попіл з розрахунку 5-6 кг на сотку. Перед дощами мінеральні добрива вносять у міжряддя так, щоб вони не стикалися зі стеблами.

Можна приготувати поживну суміш із розрахунку: 20 г аміачної селітри, 25 г суперфосфату, 15 г калійної солі, 50 г деревного попелу на 1 м2. Якщо підживлювання роблять, рідким, тоді, на 10 л води слід узяти 40 г а30тних і калійних добрив та 60 г фосфорних.

За 2—3 тижні до збирання рослини обприскують такою поживною сумішшю: на 10 л води беруть 40 г аміачної селітри, 20 г суперфосфату, 10 г калійної солі й 2 г купоросу. Розчин настоюють 3-4 год та використовують у кількості 10 л на сотку, обприскуючи картоплю вранці або ввечері в суху погоду.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.