Сад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

БІЛОКАЧАННА КАПУСТА

Сорти білокачанної капусти поділяються на ранньоспілі, середньоспілі, середньопізні та пізні. Ранньоспілі сорти мають період вегетації 40-50 днів. Рекомендуються для городників-аматорів такі ранньоспілі сорти: Димерська 7, Червнева, Дитмаршер фрюер, Дюма F1, 30ря F1, Козачок F1, Малахіт F1, Трансфер F1.

Середньоранні сорти мають період вегетації 70-80 днів. Серед них популярні: Слава 1305 (дає врожай з кінця липня), 30лотий гектар, Мідор F1, Метіно F1.

Середньопізні й пізні сорти капусти дають урожай через 95- 120 днів після садіння. Із середньопізніх районовані сорти: Брауншвейська, Московська пізня, Слава 1305, Менза F1, Семко 217. Термін дозрівання 95-120 днів після садіння розсади. Пізні рекомендовані сорти: Амагер 611, Білосніжка, Харківська зимова, Женева F1, Екстра F1. Строки дозрівання — 125-140 днів після висаджування розсади.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.