Сад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

ЦИБУЛЯ БАГАТОЯРУСНА

Інші назви — рогата, живородна. Це багаторічна моро30тривка рослина, що розмножується за рахунок ділення підземних цибулин або повітряних цибулинок. Повітряні цибулинки мають діаметр 0,5-3 см і розташовуються в 2-3 яруси. Вирощують багатоярусну цибулю на ранню зелень, у їжу використовують зелені цибулинки. Багатоярусна цибуля добре переносить зиму, якщо сніжний покрив достатній, то вона легко переносить сильні морози.

При розмноженні багатоярусної цибулі повітряними цибулинками їх збирають у серпні-вересні й висаджують у ґрунт із розрахунку 150-200 повітряних цибулинок на 10 м2. Відстань між рослинами в ряді — 15-20 см, між рядами — 50 см.

Для вирощування багатоярусної цибулі на зелень ґрунт готують так само, як і для ріпчастої цибулі. Якщо повітряні цибулинки не висаджені під зиму, їх висаджують навесні. Багатоярусна цибуля дає дуже ранню зелену продукцію, Крім пір'я, у їжу використовують великі цибулини.

У період вегетації ґрунт у міжряддях і рядах 3-4 рази розпушують, 1-2 рази підживлюють рослини так само, як і ріпчасту цибулю. За час росту й розвитку рослину потрібно полити не менше 4 разів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.