Сад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

ЦИБУЛЯ ЯЛТИНСЬКА

Це ріпчаста салатна цибуля з великою гостро-солодкою цибулиною. Вирощують її розсадним способом. Для одержання розсади наприкінці лютого висівають насіння по 25 г на 1 м2 і з відстанню між рядками 5 см. При такій нормі з 1 м2 одержують до 3 тис. молодих рослин. Такої кількості досить, щоб висадити цибулю ялтинську на 1 сотці.

У розсади підрізають 2 бічних листочки на рівні із центральним листям і укорочують корінці при висаджуванні в ґрунт. Перед садінням у ґрунт вносять мінеральні добрива з розрахунку 20 г аміачної селітри, 40 г суперфосфату та 40 г сульфату калію на 1 м2. Висаджують розсаду в похмурий день за схемою: 1 рослина на 10 см і відстань між рядами 20-25 см. Через тиждень після садіння ґрунт розпушують, рослини проріджують і підживлюють гноївкою. Коли почнуть формуватися цибулини, проводять друге підживлювання гноївкою. Поливають цибулю раз на 10 днів.

Цибулю ялтинську збирають у серпні, Вага цибулини сягає 120-150 г.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.