Сад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИРОЩУВАННЯ СТРІЛКУВАТОГО ЧАСНИКУ

Стрілкуватий часник добре розмножується бульбочками. У перший рік висівають бульбочки на сівок. Висаджують наприкінці вересня-жовтня, але не пізніше ніж за місяць до початку стійких холодів. Норма посіву залежно від величини бульбочок — 14-20 г на 1 м2, глибина закладення — 3-4 см. Доглядають за бульбочками так само, як за цибулею-сівком. Коли листя пожовкне, але перо ще не повзе, сівок збирають, підсушують на грядці, сортують за величиною, обрізають бадилля. Дрібний сівок використовують для консервування, а великий та середній залишають для посіву. Зберігають часник-сівок у сухому приміщенні шаром 30 -40 см при температурі+6...+12 °С.

Наступного року вирощений із бульбочок часник-сівок висаджують за тією ж схемою, що й цибулю-сівок. Доглядають за ним під час вегетації так само, як за не стрілкуватим часником. Якщо стрілки з'являються, їх слід видаляти.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.