Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

КРУКНЕКИ

Крукнеки — нова для наших умов городня культура. У теплих районах ЇЇ вирощують на відкритому ґрунті.

Іншу свою назву — кривошийки — крукнеки одержали за форму плода. Рослина утворює кущову форму, її стебло коротке, із твердим пушком. Плоди видовжено-грушоподібні, вигнуті. Вага їх від 800 г до 1,5 кг. Забарвлення плода жовтогаряче, оранжево-жовте, світло-сіре чи кремове. М'якоть тверда, кремова або жовтогаряча. Насіння нагадує насіння гарбуза, але набагато дрібніше. 1000 насінин важать 50 г.

Особливості вирощування крукнеків ті ж, що й у патисонів. Вегетаційний період від сходів до повної зрілості плодів — 38- 45 днів. Урожайність становить 80-120 кг з 1 сотки.

Крукнеки вирощують на відкритих, добре прогрітих і освітлених сонцем ділянках. Ґрунт готують так само, як і для огірків. Під перекопування вносять перегній і мінеральні добрива, у період вегетації й плодоносіння рослини підживлюють тричі. Перший раз використовують суміш органічних і мінеральних добрив, як для кабачків і патисонів, при другому і третьому підживлюваннях використовують тільки фосфорно-калійні добрива.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.