Сад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

СЯОЛОБУ

В останні кілька років ця східна городня культура набула широкого розповсюдження. Сяолобу належить до родини капустяних, підвиду китайський редис. Від європейських сортів відрізняється стійкістю до високих температур, добре сприймає тривалий світловий день, не йде в стрілку при літніх посівах. Від звичного для нас редису відрізняється формою та розмірами: коренеплоди масою 200-500 г мають циліндричну й овальну форму червоного, фіолетового, білого кольору.

Сяолобу — однолітня рослина, урожай збирають залежно від сорту через 25-75 днів після посіву. Агротехніка вирощування така ж, як і в нашого редису.

Висівають китайський редис сяолобу з ранньої весни до осені, підсіваючи в міру збирання дозрілих коренеплодів. Сіяти починають тоді, коли європейський редис перебуває у фазі першого справжнього листочка.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.