Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ДЕЛІКАТЕСНІ ГОРОДНІ КУЛЬТУРИ

У цьому розділі йтиметься про популярні городні культури, широко розповсюджені у світі, що вирізняються високими смаковими якостями, але у зв'язку з тривалим періодом консерватизму в сільському господарстві не одержали належного визнання в нас. Хоча багато городників-аматорів вирощували ці культури на своїх ділянках, інформацію про них одержати було складно. Зараз стан речей змінився і більшість цих городніх культур стали популярними, з'явилися не тільки на присадибних ділянках, але й на ринках, у магазинах. Серед них — овочеві рослини, пряності та приправи.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.