Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

АГРОТЕХНІКА ЗАХИЩЕНОГО ГРУНТУ

Для одержання свіжих овочів у осінньо-зимовий період і ранньою весною їх вирощують у захищеному ґрунті. Основні варіанти: теплиці, парники, утеплений ґрунт, плівкові укриття.

Найпростішим видом утепленого ґрунту є парові грядки, парові гребені, теплі ями та теплі купи. З найпростіших укриттів використовують двостулкові рамки, засклені ящики, земляні валики, плівкові світлопроникні укриття.

З теплиць найчастіше будують одно- і двосхилі теплиці або переносні ґрунтові теплиці, які з півдня мають парникові рами, а з боків закриваються щитами, солом'яними матами (мал. 46).

 

При спорудженні будь-яких укриттів їх установлюють на південних ділянках так, щоб з півночі вони були захищені від вітру будівлями.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.