Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ У ЗАХИЩЕНОМУ ҐРУНТІ

РЕДИС

Найбільш ранні врожаї редису можна одержати взимку або на початку весни. Для цього їх вирощують у захищеному ґрунті посівом насіння чи пікіруванням сіянців.

Для вирощування з насіння роблять лунки, поміщають у кожну по 1-2 насінини, норма витрати насіння на 1 м2 — 4-6 г. Температура після посіву — +18,..+20 °С. Як тільки з'являться сходи, протягом 3-4 днів температуру підтримують на рівні +5...+6 °С.

Надалі в сонячну погоду оптимальна температура для редису — +16...+18 °С, а температура ґрунту - +10...+12 °С.

Для одержання зимово-весняного врожаю найкращими сортами є Рубін і Червоний з білим кінчиком. З 1 м2 у зимово-весняний період можна одержати 100-300 коренеплодів діаметром не менше 1,5 см, а при осінньо-зимовому вирощуванні — 200-250 коренеплодів такого ж діаметра.

Тривалість вирощування редису в захищеному ґрунті становить 25-45 днів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.