Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ У ЗАХИЩЕНОМУ ҐРУНТІ

САЛАТ

Вирощування салату в теплицях здійснюється за тією ж технологією, що й вирощування редису. Насіння висівають у посівний ящик із розрахунку 5-6 г насіння на 1 м2. При весняному посіві площа живлення на 1 рослину повинна становити 8x8 см, восени — 10x10 см або 12x12 см. Розсадою салату у фазі 2-4 справжніх листочків ущільнюють огірки та помідори. При вирощуванні в ролі ущільнювача площа живлення салату повинна становити 5x5 см або 6x6 см на одну рослину.

Температуру при вирощуванні салату підтримують на рівні + 14...+18°Су хмарну погоду й +18...+20 °С — у сонячну. Рослини слід регулярно поливати.

Весняний салат збирають у фазі 8-10 листочків, а осінній — у фазі качана. Для весняного вирощування добре підходять сорти: Кучерявець одеський, Кам'яна головка жовта, Першотравневий.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.