Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ У ЗАХИЩЕНОМУ ҐРУНТІ

КАБАЧКИ І ПАТИСОНИ

Ці овочі можна вирощувати під плівкою з горщикової розсади. Перед садінням готують борозни з відстанню 40 см, землю добре поливають і висаджують розсаду за схемою: 120x40x70 см.

Якщо кабачки й патисони вирощують у парниках, розсаду висаджують на 5-7 днів раніше, ніж під плівку, а площа живлення повинна становити 70x70 см на одну рослину.

Догляд за кабачками й патисонами, що вирощуються в захищеному ґрунті, подібний до догляду за огірками. Ці культури менш вимогливі до освітленості й тепла, ніж огірок. Температура проростання насіння кабачка+8...+9 °С, патисонів—+13. ..+14 °С, температура вирощування — +20...+25 °С.

На момент висаджування розсада повинна мати вік 25-30 днів. Висаджують її до сім'ядольних листочків, щоб прискорити розвиток рослин.

Плоди збирають у міру дозрівання. Добре зарекомендували себе для вирощування в захищеному ґрунті кабачки сорту Грибовські 37 і патисони сорту Білі 13.


Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити