Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ У ЗАХИЩЕНОМУ ҐРУНТІ

ПЕТРУШКА, СЕЛЕРА, ЩАВЕЛЬ

Ці культури часто вирощують на зелень у зимово-весняний період. З осені готують посадковий матеріал у такий спосіб: відбирають здорові коренеплоди петрушки з 2-3-літніх плантацій вагою 30-60 г, корінці селери вагою 50-100 г, 2-3-літні корінці щавлю.

Висаджують заготовлені корінці рядами, відстань між якими 7-8 см. Відстань між рослинами в ряді для щавлю становить 1- 2 см, для петрушки 2-3 см, для селери 4-5 см. Витрата посадкового матеріалу на 1 м2 становить: петрушка — 5-7 кг, щавель — 4-5 кг, селера — 8 кг.

Температура вирощування городніх культур не повинна перевищувати +18...+20 °С. Рослини рідко, але дуже рясно поливають, а після першого й другого зрізування зелені підживлюють розчином аміачної селітри в концентрації 10-15 г добрива на 10 л води.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.