Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ У ЗАХИЩЕНОМУ ҐРУНТІ

ПЕКІНСЬКА КАПУСТА

Пекінську або листкову капусту можна вирощувати в зимових і плівкових теплицях і парниках як ущільнювач огірків. Висаджують її розсадою, яку вирощують у посівних ящиках.

Норма посіву насіння на 1 м2 становить 3-5 г. Вік розсади на момент висаджування її під плівку або в парники має становити 15-20 днів. Пекінська капуста дозріває на 7-10 днів раніше салату, тому є чудовою скоростиглою салатною культурою для споживання в зимово-весняний період.

Збирання проводять на 40-50-й день після появи сходів, коли пекінська капуста утворює сформовану розетку листя або качан.

Доглядають за цією культурою так само, як і за салатом.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.