Сад і город (енциклопедія)

ДОДАТОК

ВІК РОЗСАДИ РІЗНИХ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

ДО МОМЕНТУ ВИСАДЖУВАННЯ В ГРУНТ

При вирощуванні рослин розсадним способом дуже важливо, щоб до моменту висаджування у відкритий ґрунт розсада досягла певної стадії розвитку. Розсада, висаджена занадто рано, буде погано рости, укорінюватися в ґрунті, рослини можуть вирости слабкими, малородючими. Якщо розсаду перетримати, вона може піти в ріст, нарощувати зелені надземні частини, шкодячи розвитку плодів. Тому для кожної городньої культури існує оптимальний термін вирощування розсади й найкращий її вік, у якому розсаду висаджують на постійне місце. Для найпоширеніших городніх культур цей вік становить:

   помідори ранніх сортів при вирощуванні під плівкою — 60-70 днів;

   помідори при вирощуванні на незахищеному ґрунті — 60-65 днів;

   помідори пізньостиглих сортів — 50 днів;

   огірки при вирощуванні під плівкою — 20 днів;

   огірки при вирощуванні в незахищеному ґрунті — 20 днів;

   капуста цвітна першого врожаю — 45-50 днів;

   капуста цвітна другого врожаю — 25-30 днів;

   капуста цвітна третього врожаю — 25-30 днів;

   буряк — 25 днів;

   кабачки, патисони, гарбуз при вирощуванні в укритті — 25 днів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.