Сад і город (енциклопедія)

ДОДАТОК

ПТАХИ, ЗЕМНОВОДНІ І КОМАХИ - ЗАХИСНИКИ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

В останні роки, після декількох екологічних катастроф, що вибухнули в різних країнах, захоплення хімічними засобами захисту рослин від шкідників різко пішло на спад. Вторгнення в живу природу, тим більше таке грубе, вплинуло на стан довкілля, мало згубні наслідки для здоров'я людини. Масова загибель птахів і тварин, зникнення або життя на грані зникнення цілих видів призвели до того, що люди повернулися до природних методів захисту рослин від шкідників.

Багато звичайних, таких, що часто зустрічаються, комах виявляються незамінними помічниками в боротьбі зі шкідниками городніх культур.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.