Сад і город (енциклопедія)

ДОДАТОК

ПТАХИ, ЗЕМНОВОДНІ І КОМАХИ - ЗАХИСНИКИ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

Золотоочка

Широко розповсюджена комаха, яка літнього вечора залітає практично в кожен будинок. 30лотоочка дуже гарна. Розміри її не перевищують 1 см, крила про30рі, ясно-зелені. Великі

фасеточні очі відливають 30лотом, і загалом 30лотоочка схожа на бабку.

Хижаком, що знищує попелицю, є личинка 30лотоочки. Для яйцекладки комахи вибирають місця, де знаходяться великі колонії попелиці. За час життя до початку перетворення на лялечку личинка 30лотоочки поїдає не менше 1000 кліщів або не менше 3000 личинок, яєць і дорослих шкідників.

Доросла комаха живиться як живим кормом — попелицями та личинками, — так і нектаром, тому для приманювання на город 30лотоочки потрібно стежити, щоб там завжди були квітучі рослини.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.