Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ДОДАТОК

ПТАХИ, ЗЕМНОВОДНІ І КОМАХИ - ЗАХИСНИКИ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

Муха-дзижчалка

На відміну від дорослої комахи, що живиться квітковим нектаром, личинка мухи-дзижчалки є хижаком. Це крихітне створіння завдовжки до 1,5 см, схоже на маленьку п'явку, здатне з'їсти за 1 день до 200 попелиць. Кожна муха-дзижчалка за літо робить 2-3 яйцекладки. І, відповідно, 2-3 покоління личинок спільними зусиллями поїдають за літо не менше 18 000 попелиць. І це тільки личинки однієї мухи.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.