Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ДОДАТОК

ПТАХИ, ЗЕМНОВОДНІ І КОМАХИ - ЗАХИСНИКИ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

Жук-наїзник (афідіус)

Відкладає він свої яйця в безкрилих самок попільниці. З яйця розвивається личинка, яка поїдає шкідливих комах. Наїзники хальциди та браконіди відкладають яйця в яйця хрестоцвітих блішок. Личинки, що з'явилися, спочатку живляться вмістом яйця

комахи-носія, на момент загибелі яйця личинка перетворюється на лялечку, а потім розвивається в дорослу комаху.

Існують різновиди наїзників, які паразитують на гусені капустяної молі, лялечках капустяних біланів і ріпної білянки. Усі вони — безцінні помічники в захисті городніх культур.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.