Сад і город (енциклопедія)

ДОДАТОК

ПТАХИ, ЗЕМНОВОДНІ І КОМАХИ - ЗАХИСНИКИ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

Жаби і ропухи

Ці земноводні живляться винятково комахами. Одна жаба здатна знищити за літо на 6 сотках городу до 10 тисяч комах. До раціону жаб входять слимаки, метелики, капустяна й ріпна білянки, гусінь Метеликів-шкідників, личинки.

Для приманювання жаб і ропух на городи потрібко закопати в землю 2-3 старі тази в різних місцях городу й стежити за тим, щоб у них завжди була вода. Зрозуміло, що хлорована не придатна, використовують дощову воду, воду зі струмків, джерел, водоймищ.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.