Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ДОДАТОК

ПТАХИ, ЗЕМНОВОДНІ І КОМАХИ - ЗАХИСНИКИ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

Жаби і ропухи

Ці земноводні живляться винятково комахами. Одна жаба здатна знищити за літо на 6 сотках городу до 10 тисяч комах. До раціону жаб входять слимаки, метелики, капустяна й ріпна білянки, гусінь Метеликів-шкідників, личинки.

Для приманювання жаб і ропух на городи потрібко закопати в землю 2-3 старі тази в різних місцях городу й стежити за тим, щоб у них завжди була вода. Зрозуміло, що хлорована не придатна, використовують дощову воду, воду зі струмків, джерел, водоймищ.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.