Сад і город (енциклопедія)

ГОРІХОПЛІДНІ КУЛЬТУРИ

ФУНДУК

Цей деревоподібний чагарник більше відомий під назвою ліщина. Виростає він до 5-8 м. Квітки ліщини запилюються вітром. Розмножують чагарник насінням, діленням куща, щепленням. При розмноженні насінням вік плодоносіння — 6-10 років, а при розмноженні діленням куща ліщина починає плодоносити на 3-5-й рік. Ліщина живе 60-100 років. Вирощувати бажано на досить зволоженому, але не заболоченому ґрунті. Ліщина не росте на засолених ґрунтах, не любить сухих ґрунтів. У зв'язку з тим, що коренева система ліщини неглибока, чагарник потребує регулярного зрошення. Зазвичай це відбувається природним шляхом під час опадів, але в посушливе літо ліщину потрібно поливати.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.