Сад і город (енциклопедія)

ГОРІХОПЛІДНІ КУЛЬТУРИ

МИГДАЛЬ

Мигдаль зустрічається в деревоподібній і кущоподібній формі. Це теплолюбна, світлолюбна рослина. Мигдаль добре переносить посуху, але гине при перезволоженні ґрунту. Він невимогливий до родючості ґрунту. Розмножують мигдаль щепленням, живцями й насінням. Вік плодоносіння — 4-5 років, строк життя мигдалю — 40-80 років. Існують дві основні форми культурного мигдалю: мигдаль гіркий і мигдаль солодкий. Мигдаль гіркий використовується в медицині, парфумерії, як кондитерська приправа. Мигдаль солодкий уживають свіжим як десерт.

Для вирощування в теплих регіонах підійдуть сорти Кримський, Десертний, Нікітський, Паперово-шкаралупний.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.