Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

МАЛОПОШИРЕНІ ПЛОДОВІ КУЛЬТУРИ

ГЛІД

Деревоподібна або чагарникова рослина. Дерева виростають до 7-8 м, чагарники до 3-5 м. Завдяки своїй моро30стійкості, невеликій вимогливості до ґрунту, тіньовитривалості, посухостійкості глід є чудовою декоративною садовою рослиною, використовується для живоплотів. Однак у культурних різновидів глоду головну цінність мають його плоди. Вони використовуються для переробки, а також як лікувальний засіб при серцевих захворюваннях.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.