Сад і город (енциклопедія)

ЯГІДНІ КУЛЬТУРИ

СОРТИ СМОРОДИНИ

ЧЕРВОНА ПОРІЧКА

Джонхір Ва Тетс. Голландський сорт. Кущі середньорослі, у гроні міститься 12-14 ягід. Середня вага ягід — 0,9-1,2 г, забарвлення темно-червоне, смак солодко-кислий. Урожайність — 4-5 кг із куща. Сорт зимостійкий, стійкий до антракнозу.

Варшевич. Сорт виведений у Польщі. Кущі сильнорослі, гроно завдовжки 8-12 см із 12-19 ягодами. Середня вага ягід — 0,7- 1,2 г, забарвлення темно-вишневе, смак кислий. Урожайність — 4-5 кг із куща. Сорт зимостійкий, стійкий до попелюхи.

Голландська червона. Сорт середньорослий, середня вага ягід — 0,5—0,8 г, забарвлення ясно-червоне, смак кислий. Урожайність — 15-20 кг з куща. Сорт моро30стійкий, засухостійкий, стійкий до антракнозу. Може уражатися попелюхою.

Наталі. Сорт середньорослий, середня вага ягід — 0,8-0,9 г. Забарвлення яскраво-червоне, смак кисло-солодкий. Урожайність — 3-4 кг з куща. Сорт дуже зимостійкий, стійкий до попелюхи й антракнозу.

Ненаглядна. Сорт середньорослий, середня вага ягід — 1,2 г. Забарвлення яскраво-червоне, смугасте, смак кисло-солодкий. Урожайність — 3 кг з куща. Сорт моро30тривкий, стійкий до антракнозу.

Первісток. Сорт виведений у Німеччині. Сильнорослий, гроно завдовжки 8-12 см, із 15-20 ягодами. Середня вага ягід — 1- 1,2 г, забарвлення яскраво-червоне, смак кисло-солодкий. Урожайність — 5-7 кг з куща. Сорт середньозимостійкий, стійкий до антракнозу.

Рання солодка. Сорт сильнорослий, гроно завдовжки 8-12 см із 10-15 ягодами. Середня вага ягід — 0,5—0,8 г, забарвлення темно-червоне, смак солодко-кислий. Урожайність — 2-3 кг з куща. Сорт зимостійкий, нестійкий до антракнозу.

Рейдом. Голландський сорт. Сильнорослий, гроно завдовжки 10-12 см із 16-17 ягодами. Середня вага ягід 0,8-1,0 г, забарвлення темно-червоне, смак кислий. Урожайність — 7т12 кг з куща. Сорт зимостійкий, стійкий до антракнозу, попелюхи та махровості.

Файа родюча Сорт виведений у США. Середньорослий, середня вага ягід — 2 г. Забарвлення темно-червоне, смак солодко-кислий. Урожайність—4-5 кг із куща. Сорт зимостійкий, але погано переносить посуху й нестійкий до антракнозу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.