Сад і город (енциклопедія)

ЯГІДНІ КУЛЬТУРИ

СОРТИ СМОРОДИНИ

БІЛА ПОРІЧКА

Булонь біла. Сорт виведений у Франції. Середньорослий, гроно завдовжки 5-9,5 см із 6-11 ягодами. Середня вага ягід — 0,5-0,8 г, забарвлення безбарвне, смак дуже солодкий. Урожайність — 7-10 кг з куща. Сорт зимостійкий, нестійкий до антракнозу ,

Версальська біла. Сорт виведений у Франції, Середньорослий, гроно завдовжки 6-8 см, із 6-8 ягодами. Середня вага ягід — 1,5 г, забарвлення жовтувате, про30ре. Смак кисло-солодкий. Урожайність — 8-10 кг із куща, Сорт зимостійкий, але може уражатися антракно30м.

Ютеборзька. Сорт виведений у Німеччині. Середньорослий, гроно завдовжки 6-12 см, із 8-20 ягодами. Середня вага ягід — 1,5-2 г, забарвлення ясно-жовте, смак кисло-солодкий. Урожайність — 7-8 кг із куща. Сорт зимостійкий, слабко уражається антракно30м.

Цей різновид давно вирощується в Середній Азії, В останні 20 років його почали вирощувати також у середній смузі. Крім чудового смаку ягід, до переваг цього різновиду можна віднести й те, що він росте на будь-якому ґрунті, чудово переносить посуху, узимку витримує зниження температури до -35 °С. Із садових сортів найбільш відомі два: Узбецька великоплідна та Узбецька солодка.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.