Сад і город (енциклопедія)

ЯГІДНІ КУЛЬТУРИ

СОРТИ СУНИЦІ

Кримська рання. Ранній сорт, з великими плодами, середня вага яких 15-30 г. М'якоть соковита, солодка, ароматна.

Урожайність — 1,2 кг із 1 м2, Сорт жаростійкий, стійкий до грибкових захворювань.

Кримська ремонтантна. Сорт дає 2 врожаї. Середня вага плодів — 7-30 г. М'якоть соковита, кисло-солодка. Перший урожай — до 1 кг із 1 м2, другий — приблизно в 1,5 разу більше. Сорт стійкий до попелюхи, але нестійкий до сірої гнилизни.

Кримчанка 87. Сорт середньоранній, середня вага плодів —11- 15 г, м'якоть соковита, кисло-солодка. Урожайність — 1,4 кг з 1 м2. Сорт зимостійкий, стійкий до захворювань.

Ясна. Сорт середньоранній, середня вага плодів становить 10- 35 г, м'якоть соковита, кисло-солодка, урожайність — 2 кг із 1 м2. Сорт зимостійкий, характеризується непоганою стійкістю до грибкових захворювань.

Ред Гонтлет. Сорт середньопізній. Середня вага плодів — 15— 40 г, м'якоть тверда, смак кисло-солодкий. Сорт стійкий до сірої гнилизни та попелюхи, але сильно уражається білою плямистістю.

З моро30стійких добре зарекомендували себе такі сорти: 30ря, Деснянка кокінська. Зеніт, Кокінська рання, Кулон, Попелюшка, Талісман, Зенга Зенгана, Рання Махерауха, Фестивальна.

Із сортів, що дають ягоди вагою близько 80 г, відомі в любительському садівництві Лорд, Машенька, Трубадур, Женева, Чудо світу, Гігантелла Максима, Тристар, Кардинал, Гора Еверест.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.