Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ЯГІДНІ КУЛЬТУРИ

СОРТИ СУНИЦІ

Кримська рання. Ранній сорт, з великими плодами, середня вага яких 15-30 г. М'якоть соковита, солодка, ароматна.

Урожайність — 1,2 кг із 1 м2, Сорт жаростійкий, стійкий до грибкових захворювань.

Кримська ремонтантна. Сорт дає 2 врожаї. Середня вага плодів — 7-30 г. М'якоть соковита, кисло-солодка. Перший урожай — до 1 кг із 1 м2, другий — приблизно в 1,5 разу більше. Сорт стійкий до попелюхи, але нестійкий до сірої гнилизни.

Кримчанка 87. Сорт середньоранній, середня вага плодів —11- 15 г, м'якоть соковита, кисло-солодка. Урожайність — 1,4 кг з 1 м2. Сорт зимостійкий, стійкий до захворювань.

Ясна. Сорт середньоранній, середня вага плодів становить 10- 35 г, м'якоть соковита, кисло-солодка, урожайність — 2 кг із 1 м2. Сорт зимостійкий, характеризується непоганою стійкістю до грибкових захворювань.

Ред Гонтлет. Сорт середньопізній. Середня вага плодів — 15— 40 г, м'якоть тверда, смак кисло-солодкий. Сорт стійкий до сірої гнилизни та попелюхи, але сильно уражається білою плямистістю.

З моро30стійких добре зарекомендували себе такі сорти: 30ря, Деснянка кокінська. Зеніт, Кокінська рання, Кулон, Попелюшка, Талісман, Зенга Зенгана, Рання Махерауха, Фестивальна.

Із сортів, що дають ягоди вагою близько 80 г, відомі в любительському садівництві Лорд, Машенька, Трубадур, Женева, Чудо світу, Гігантелла Максима, Тристар, Кардинал, Гора Еверест.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.