Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ ОКРЕМИХ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

СЕРЕДНЯ КАПУСТА (СЕРЕДНЬОЛІТНІ СОРТИ)

Насіння висівають через 15-20 днів після посіву ранньої білокачанної капусти. Профілактика захворювання та ж сама, що й для ранньої білокачанної капусти. На посівний ящик завбільшки 50x35x8 см висівають 3-4 г насіння, глибина посіву — 0,5-1 см.

Температурний режим той самий, що й для ранньої білокачанної капусти. З появою першого справжнього листочка розсаду проріджують на 5-6 см і підсипають землею. Пікірують сіянці в горщики 6x6 см і 8x8 см. Можна пікірувати їх також у парники або утеплений ґрунт. У цьому випадку на кожен квадрат 6x6 см припадає одна рослина.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.