Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ ОКРЕМИХ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

СЕРЕДНЯ КАПУСТА (СЕРЕДНЬОЛІТНІ СОРТИ)

Насіння висівають через 15-20 днів після посіву ранньої білокачанної капусти. Профілактика захворювання та ж сама, що й для ранньої білокачанної капусти. На посівний ящик завбільшки 50x35x8 см висівають 3-4 г насіння, глибина посіву — 0,5-1 см.

Температурний режим той самий, що й для ранньої білокачанної капусти. З появою першого справжнього листочка розсаду проріджують на 5-6 см і підсипають землею. Пікірують сіянці в горщики 6x6 см і 8x8 см. Можна пікірувати їх також у парники або утеплений ґрунт. У цьому випадку на кожен квадрат 6x6 см припадає одна рослина.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.