Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ ОКРЕМИХ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

ПОМІДОРИ

Ранні помідори висівають за 50-60 днів до садіння у відкритий ґрунт. Найперший урожай можна одержати, якщо висаджувати розсаду в горщиках у фазі цвітіння першого грона. Якщо розсада вирощується на утепленому ґрунті, її підживлюють 3-4 рази, розсаду, вирощувану в горщиках, підживлюють двічі-тричі. Перший раз підживлювання вносять через 10-12 днів після пікіровки або проривання, а потім щотижня.

Насіння помідорів найкраще проростає при температурі +22. ..+25 °С. З появою сходів протягом 4-6 днів витримують температуру вдень +12...+15 °С, уночі +8...+10 °С, а потім від +19 °С до +24 °С удень і від +10 °С до +15 °С уночі. Загартоване насіння помідорів сходить і при нижчих температурах.

Через 12—34 днів після посіву сходи помідорів пікірують на відстані 8-10 см між рослинами. Розсаду пізніх сортів помідорів пікірують на відстані 6-7 см.

Вирощування розсади з загартованого насіння має відбуватися при температурі не нижче +8 °С. За 5-7 днів до садіння у відкритий ґрунт розсаду помідорів залишають на ніч на свіжому повітрі, якщо вночі немає заморозків.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.