Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ ОКРЕМИХ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

ПЕРЕЦЬ І БАКЛАЖАНИ

Насіння перцю висівають за 40-45 днів до садіння в ґрунт, насіння баклажанів — за 50-60 днів. Для одержання ранньої розсади насіння висівають у горщики. Розмір горщиків для баклажанів — 8x8 см, для перцю — 6x6 см. Баклажани висівають по 2- 3 насіннячка в горщик і після проростання залишають 1 рослину. Перець висівають по 3-4 насіннячка в горщик і після проростання залишають 1-2 рослини.

Витрата насіння на 1 м2 : 8 г — для перцю та 6 г — для баклажанів.

Температура проростання насіння баклажанів і перцю становить 25-27 °С, але не нижче +22 °С. Коли з'являться сходи, їх 4-6 днів витримують при температурі+12. ..+15 °С, а потім температуру знову підвищують до +20.. .+26 °С удень та +14.. .+16 °С уночі.

Баклажани пікірують через 12-14 днів після посіву на відстані 8-10 см один від одного. Перець пікірують також через 12-14 днів після посіву, але на відстані 6 см одна рослина від іншої.

Якщо вирощувати розсаду перцю та баклажанів при короткому світловому й тепловому дні, плодоносіння цих культур прискорюється на 5-15 днів.

За 5-7 днів до садіння у відкритий ґрунт рослини привчають до свіжого повітря, залишаючи їх на вулиці на ніч, якщо немає заморозків.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.