Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ ОКРЕМИХ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

ПЕРЕЦЬ І БАКЛАЖАНИ

Насіння перцю висівають за 40-45 днів до садіння в ґрунт, насіння баклажанів — за 50-60 днів. Для одержання ранньої розсади насіння висівають у горщики. Розмір горщиків для баклажанів — 8x8 см, для перцю — 6x6 см. Баклажани висівають по 2- 3 насіннячка в горщик і після проростання залишають 1 рослину. Перець висівають по 3-4 насіннячка в горщик і після проростання залишають 1-2 рослини.

Витрата насіння на 1 м2 : 8 г — для перцю та 6 г — для баклажанів.

Температура проростання насіння баклажанів і перцю становить 25-27 °С, але не нижче +22 °С. Коли з'являться сходи, їх 4-6 днів витримують при температурі+12. ..+15 °С, а потім температуру знову підвищують до +20.. .+26 °С удень та +14.. .+16 °С уночі.

Баклажани пікірують через 12-14 днів після посіву на відстані 8-10 см один від одного. Перець пікірують також через 12-14 днів після посіву, але на відстані 6 см одна рослина від іншої.

Якщо вирощувати розсаду перцю та баклажанів при короткому світловому й тепловому дні, плодоносіння цих культур прискорюється на 5-15 днів.

За 5-7 днів до садіння у відкритий ґрунт рослини привчають до свіжого повітря, залишаючи їх на вулиці на ніч, якщо немає заморозків.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.