Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

АСТРОНОМІЯ - Золота колекція рефератів - 2018

ЧОРНА ДІРА

Це третій із можливих станів ядра зірки, що вичерпала запаси ядерного пального. Він виникає в результаті нестримного стиснення ядра під дією його власного тяжіння. Ніякий тиск, ніяка пружність не можуть протидіяти стискаючій силі тяжіння, якщо маса ядра перевищує 2-3 Мʘ. Стрімке стиснення веде до необмежено великої густини й необмежено малих розмірів ядра. Цей процес називається гравітаційним колапсом.

Тіло, що зазнало нестримного гравітаційного колапсу, утворює те, що називається чорною дірою.

У ході колапсу сили тяжіння, що діють усередині тіла, що стискається, і поблизу нього, наростають і стають настільки значними, що нічого, навіть світло, не випускають назовні й захоплюють, незворотно поглинають у чорній дірі все, що може знаходитися поблизу від неї.

Чорні діри ще не відкриті в природі, вони залишаються поки гіпотетичними об’єктами, але в їхньому існуванні навряд чи можна сумніватися.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.