Фондові лекції викладачів факультету іноземної філології - Частина ІІ - 2014

РОЗДІЛ 1. Фондові лекції з дисциплін циклу професійної та практичної підготовки для студентів ОКР «Бакалавр» з галузі знань 0203 Гуманітарні науки за напрямами підготовки 6.020303 Філологія*Мова і література (англійська); 6.020303 Філологія* Мова і література (німецька); 6.020303 Філологія* Мова і література (російська)

  П.Л. Шулик. Велич і трагедія життєвого і творчого шляху Овідія

  І.Ю. Голубішко. Іспанська література ХVІІ століття. Драматургія

  Р.М. Семелюк. Французька література XVII ст.

  А.О. Лаврова. Література американського романтизму

  И.Е. Боднар. Активизация познавательной деятельности учащихся на уроках русского языка

  С.С. Петровская.Проблема стилистической синонимии

  С.М. Федірко. Language and Country Studies

  Г.В. Фоміна. Verwandschaftsbeziehungen der deutschen Sprache

  Т.В. Боднарчук. Методика навчання іноземних мов як наука та її зв’язок з іншими науками

РОЗДІЛ 2. Фондові лекції з дисциплін спеціальної підготовки для студентів ОКР Спеціаліст з галузі знань 0203 Гуманітарні науки за спеціальностями 702030302 Мова і література (англійська); Мова і література (німецька); Мова і література (російська)

  В.С. Кшевецький. Імагологія як галузь порівняльного літературознавства

  Н.В. Ситник. Basic translation transformations

  Т.В. Кеба. Формування іншомовної лінгвосоціокультурної компетенції (ЛСК)

РОЗДІЛ 3. Фондові лекції з дисциплін спеціальної підготовки для студентів ОКР «Магістр» з галузі знань 0203 Гуманітарні науки за спеціальностями 8.02030302 Мова і література (англійська); Мова і література (німецька)

  О.В. Кеба. Міфологічна критика в літературознавстві ХХ стВідвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.