Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

ПОЗАГАЛАКТИЧНА АСТРОНОМІЯ - ЮРІЙ КУДРЯ 2016

РОЗДІЛ 3

ПОВЕРХНЕВА ФОТОМЕТРІЯ ГАЛАКТИК

3.3.Чинники, що впливають на точність поверхневої фотометрії

3.3.3. Нуль-пункт шкали зоряних величин

Нуль-пункт шкали зоряних величин зазвичай встановлюють за спостереженнями фотометричних стандартів — зір з добре відомими зоряними величинами. При цьому при виборі зір-стандартів бажано, щоб діапазон їхніх показників кольору перекривав діапазон зміни середніх показників кольору спостережуваних галактик. При ретельному калібруванні точність нуль-пункту шкали зоряних величин може бути не меншою як 0m,01.

Існують й інші способи стандартизації фотометричних даних (визначення нуль-пункту). Наприклад, застосовують прив’язку до фотоелектричних вимірювань даної галактики, виконаних з використанням діафрагм різних розмірів, прив’язку до фотоелектричних вимірювань фону неба поблизу галактики.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.