ПОЗАГАЛАКТИЧНА АСТРОНОМІЯ - ЮРІЙ КУДРЯ 2016

РОЗДІЛ 3

ПОВЕРХНЕВА ФОТОМЕТРІЯ ГАЛАКТИК

3.10.Інші закони

Габбл (1930) слідом за Рейнольдсом (1913) використовував формулу (3.6) для розподілу яскравості в еліптичних галактиках.

Формула Кінга (1962) була введена для описання спостережуваного розподілу густини в кулястих скупченнях. Цю формулу застосовують і при моделюванні розподілу яскравості в еліптичних галактиках (Кінг L, 1966). Вона має такий вигляд:

Параметри, що входять у цю формулу, зазвичай інтерпретуються так: rt — умовна межа галактики (припливний радіус), rс — радіус ядра галактики. При rt >> rc на відстані rcяскравість приблизно удвічі (на 0,75 величини) менша як центральна яскравість. Формулу застосовують для карликових сфероїдальних систем, які виявляють ознаки різкого (припливного) «обрізання» яскравості на периферії.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.