Біологія - універсальний довідник

ЛЮДИНА

 

ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ І ЙОГО БУДОВА

 

ФІЗІОЛОГІЧНІ І ПСИХІЧНІ ФУНКЦІЇ

 

Між будовою органів і їх функціями існує тісний зв’язок. З одного боку, будова органа зумовлює його функцію, з іншої — виконувана органом функція впливає на його будову.

Живий організм завжди відповідає на зміни, які відбуваються в ньому самому і в навколишньому середовищі. Реакції організму спрямовані на те, щоб задовільнити виниклі в ньому потреби, захиститися від шкідливих впливів і пристосуватися до умов середовища, що змінюються. Такий прояв діяльності організму одержав назву функції.

Для нормальної життєдіяльності людині необхідні: 1) підтримання сталості хімічного складу і фізико-хімічних властивостей клітин і тканин, що забезпечується фізіологічними функціями і 2) встановлення безперервної взаємодії з зовнішнім світом і можливість керування своєю поведінкою, що досягається за допомогою психічних функцій.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.