Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Біологія - універсальний довідник

ЛЮДИНА

 

СИСТЕМА ОПОРИ ТА РУХУ

 

РОБОТА М’ЯЗІВ. УПРАВЛІННЯ РУХОМ. СТОМЛЕННЯ

 

При здійсненні простих рухових реакцій нервові імпульси, які надходять до м’язів, формуються виконавчими нервовими клітинами, що лежать у спинному мозку. Виконання складних рухових актів залежить від роботи вищих рухових центрів, розташованих у корі великих півкуль головного мозку. Свої впливи коркові центри направляють у глибокі відділи головного мозку, у мозочок і до виконавчих клітин спинного мозку, де і формуються команди для виконання конкретних рухів.

Тривала м’язова напруженість призводить до розвитку стомлення, що відображає особливий стан рухових нервових центрів. Стомлення виявляється у зменшенні сили і витривалості м’язів, погіршенні координації рухів і т. д. Для збереження високої працездатності дуже важливий емоційний настрій людини, почергова зміна груп м’язів, що беруть участь у роботі, визначений ритм роботи.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.